Bordslampa

797394

BORDSLAMPA, i from av omgjord ljusstake, 1800-tal, mässing, höjd ca 35 cm

Funktionen garanteras ej, slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik

2020-08-03 kl 14:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.