Roland Svensson litografi

797382

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst, Bullerö", signerad roland S, 220/350, färglitografi, bildmått ca 29x40 cm

Fack 19

Roland Svensson litografi

Budhistorik (1 bud)

6102484
2020-07-29 21:05:53

2020-08-03 kl 10:52
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.