Lisa Larson figuriner

797374

LISA LARSON, figuriner, 6 st, stengods, Gustavsberg, varav 4 st ur serien "Sekelskifte", 1 "Sommarklädd", samt hundfigurin, höjder 17- 21 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Lisa Larson figuriner

Budhistorik (11 bud)
6112466
6112475
1 900
6112466
1 800
6110885
1 700
6100770
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.