Parti med silverföremål

797370

PARTI SILVER, 4 dlr, ca 536 g
Burk med lock (8,7cm) CSS Carl Sigvard 1980, 1 bägare (6,6 cm) utan kontrolstämplar, 1 kanna (5 cm) Guldvaruhuset Aktiebolag 1951, 1 skål med hänklar (4,2 cm) Guldvaruhuset Aktiebolag 1951

Bruksspår, repor, oxidering

Silver

Monter 9

Parti med silverföremål

Budhistorik (8 bud)
6100972
6101056
6100972
1 700
6101054
1 600
6100972

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.