Kaffeservis Nobel av Karin Björquist

797362

KARIN BJÖRQUIST, "Nobel", kaffeservis (5 dlr), benporslin, "Nobel Jubilee 1991", Gustavsberg, bestående av 5 kaffekoppar med fat, samt 1 extra fat, vita med förgylld dekor

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Monter 10

Budhistorik (17 bud)
6112782
2 400
6112780
6112773
6112771
1 800
6112770
1 700

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.