Soffbord 1960-tal

797361

SOFFBORD, 1960-tal, ek, möjligen Sven Engström & Gunnar Myrstrand, kortsidor med utdragsskivor, skiva med infällda stenskivor, höjd ca 49, 75x122 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffbord 1960-tal

Budhistorik (12 bud)
6114523
6115806
6114523
6114579
6114523
950

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.