Roland K Nilsson färglitografi

797346

ROLAND K NILSSON (f. 1940-): Interiör med kvinna, färglitografi, signerad, numrerad 47/250, bladstorlek ca 44x30 cm

Något gulnad

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

6113674
2020-08-03 23:13:57

2020-08-08 kl 20:40
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.