Carl Ryd blyerts

Föregående | Översikt | Nästa

797343

CARL RYD (1883-1958): Porträtt av kvinna, signerad och daterad -32, blyerts, ca 31x22 cm

Gulnad

Konst, Teckningar

Linnégatan 21, Norrköping

797343 - Carl Ryd blyerts
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Carl Ryd blyerts

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2020-08-06
14:00   (15:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.