Bord sent 1800-tal

797339

BORD, 1800-talets andra hälft, tredelad pelarfot, oval skiva, höjd ca 69, 102x72 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Bord sent 1800-tal

Budhistorik

2020-08-05 kl 16:34
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.