Fritz Hansen soffbord

797334

JEHS + LAUB, soffbord, "Space Table - JL50", för Fritz Hansen, lackerad metall, skiva av glas, etikettmärkt, daterad 2011, höjd 38, diameter 100 cm

Bruksslitage, repor och märken, ytlig nedsmutsning

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 6

Fritz Hansen soffbord

Budhistorik (10 bud)
6113487
3 400
6112107
3 200
6111117
6111115
2 800
6110194
2 600

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.