Oidentifierad konstnär oljemålning

797329

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskap med boskap, olja på duk, signerad och daterad F.W. Watts 1870, ca 49 x 40 cm

Någon mindre repa

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (7 bud)
6117330
900
6116938
600
6116849
550
6115958
500
6114999

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.