Soffa 1930-tal

797327

SOFFA, 1930-tal, svängd form, originalklädsel av röd plysch, avsmalnande ben, längd 150 cm

Klädsel med slitage

Möbler, Soffor

Linnégatan 21, Norrköping

Soffa 1930-tal

Budhistorik (1 bud)

6107218
2020-07-31 19:08:23

2020-08-05 kl 15:22
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.