Vas och skålar glas

797326

VAS OCH SKÅLAR, 3 del, 1900-tal, brun-/gröntonat glas, skål med vriden dekor, skålar med puntelmärke, höjd ca 8-18, diameter ca 19-25 cm

Smärre repor

Glas, Vaser, skålar, fat

Linnégatan 21, Norrköping

Vas och skålar glas

Budhistorik (1 bud)

6120227
2020-08-06 13:39:20

2020-08-06 kl 13:42
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.