Vas porslin Kina

Föregående | Översikt | Nästa

797323

VAS, porslin, Kina, sannolikt 2000-tal, dekor av ryttare i landskap, höjd ca 20 cm

Smärre repor

Orientaliskt, Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

797323 - Vas porslin Kina
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Vas porslin Kina

Budhistorik

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-05
17:16   (18:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.