TIMO SOLIN

797310

TIMO SOLIN (född 1947): Figurscen, signerad Timo Solin, daterad 08, blandtenik, ca 30x44 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 37

TIMO SOLIN

Budhistorik (5 bud)
6124623
500
6124621
450
6124620
6124618
6112069

Slutpris SEK:
500
52 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.