Skulpturer

797302

SKULPTURER, 2 st., Calle Örnemark, "Jätten vist", svartmålat järn, trancherare, den senare stämplad med fransk lilja samt F B, svetsat järn, den förras höjd ca 16 och den senare 33 cm

Rost, slitage

Konst, Skulpturer

Skulpturer

Budhistorik (1 bud)

6125641
2020-08-08 20:44:37

2020-08-08 kl 20:47
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.