Soffor Dux

797251

SOFFOR, (2), Dux, 3 + 2-sits, 1900-talets andra hälft, lösa plymåer, etikettmärkta Dux, kromade ben, bakre ben på trissor, omklädda, klädsel i plysch, sitthöjd ca 40, längd tresitssoffa ca 195 cm, längd tvåsitssoffa 175 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, senare klädsel, extra tyg medföljer

Möbler, Soffor

Rum 1

Soffor Dux

Budhistorik (33 bud)
6112903
8 200
6112899
8 000
6112897
7 800
6112896
7 600
6112887
7 400

Slutpris SEK:
8 200
843 EUR, 960 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.