Peter Dahl litografi

797219

PETER DAHL (1934-2019): Ur Fredmans Epistlar, litografi, signerad Peter Dahl, bladmått ca 43x29 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 4

Peter Dahl litografi

Budhistorik (3 bud)

6124757
6124755
650
6122335
500

Slutpris SEK:
83 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.