Elin Källman olja på duk

797218

ELIN KÄLLMAN (född 1977): Komposition med två katter, olja på duk, signerad och daterad a tergo, Elin Källman 2019, mått ca 49x43 cm

Fack 30

Elin Källman olja på duk

Budhistorik (4 bud)

6123046
6123041
750
6119805
6112119

Slutpris SEK:
82 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.