Ewa Zetterwall

797217

EWA ZETTERWALL (född 1941), färglitografi, komposition med figurer, provtryck, signerad och daterad Ewa Zetterwall -83, bladmått ca 63x47 cm

Löst blad

Ewa Zetterwall

Budhistorik

2020-08-08 kl 10:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.