Peter Wahlbeck litografier

797216

PETER WAHLBECK (född 1963), 2 st färglitografier, "Mamma" och "Pappa", signerade Peter Wahlbeck, "Mamma" numrerad 72/170, med bladmått ca 45,5x42,5, "Pappa" numrerad 88/170, bladmått ca 45,5x44 cm

Lösa blad

Peter Wahlbeck litografier

Budhistorik (4 bud)

6123589
6123587
600
6123585
6121154

Slutpris SEK:
83 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.