Monique Grecke Sjöberg olja på duk

797210

MONIQUE GRECKE SJÖBERG, "Holländaren", olja på duk, motiv föreställande Palle Granditsky och Birgitta Valberg i Damatens uppsättning "Holländaren", skriven av August Strindberg, (premiär 1981), signerad M Grecke Sjöberg, bildmått ca 57x43 cm

Slitage och färgbortfall på ram, skador på duk

Fack 33

Budhistorik (1 bud)

6113156
2020-08-03 19:07:28

2020-08-08 kl 20:26
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.