Olle Carlström oljemålning

797184

OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): ´"Spansk pastoral", signerad samt daterad 83, olja på duk, ca 80x97 cm

Rum 6

Olle Carlström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

6114921
6113781

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.