Olle Carlström oljemålning

797183

OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): "Det värsta jag vet", signerad samt daterad 89, olja på duk, ca 116x104 cm

Fack 32

Olle Carlström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

6123592
1 700
6114923
1 300

Slutpris SEK:
1 700
173 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.