Karl Erik Billeström oljemålning

797165

KARL ERIK BILLESTRÖM (1920-2007): liggande modell, olja på duk, signerad samt daterad Billeströ, ca 72 x 60 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

Fack 44

Budhistorik (15 bud)
6124849
6124848
950
6124847
900
6124846
850
6124845

Slutpris SEK:
103 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.