Johan Lundgren gouache

797161

JOHAN LUNDGREN (1920-1989): komposition, signerad och daterad Lundgren-53, gouache, ca 37x25 cm

Ej examinerad ur ram, åldersrelaterat slitage på papper, gulnad passepartout, ram med lösa fogar

Fack 18

Johan Lundgren gouache

Budhistorik

2020-08-08 kl 12:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.