Karl Gustaf Strandberg oljemålning

797160

KARL GUSTAF STRANDBERG (1891-1981): "Bäckmotiv fr. Må, Arnäs, Ångermarland", signerad K Gustaf Strandberg, olja på pannå, ca 40x30 cm

Åldersrelaterat slitage, ram med synligt slitage, sprickor och färgbortfall

Fack 26

Budhistorik (1 bud)

6125377
2020-08-08 18:47:15

2020-08-08 kl 19:40
Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.