Karl-Erik Billeström oljemålning

797158

KARL ERIK BILLESTRÖM (1920-2007): "Harmonisk", olja på pannå, signerad Billeström, ca 52 x 39 cm

Smärre slitage

Fack 8

Budhistorik (16 bud)
6125397
6125085
6125084
950
6125083
900
6125082
850

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.