Lennart Achenbrenner blandteknik

797139

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition, färg samt collage, signerad samt daterad 83, ca 44x54 cm

Fack 20

Budhistorik (3 bud)

6123951
900
6117564
550
6115920

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.