Hardy Strid tempera

797138

HARDY STRID (1921-2012) Komposition på bord, signerad samt på baksidan daterad 1957, ca 58x74 cm

Fack 43

Hardy Strid tempera

Budhistorik (3 bud)

6124762
6124760
6124759

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.