Leopold Fare gouache

797137

LEOPOLD FARE (1926-1996): "Skogsprelud", gouache, signerad samt på baksidan daterad 1964, ca 45x37 cm

Fack 10

Leopold Fare gouache

Budhistorik (2 bud)

6123773
6122579

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.