Soffbord

797090

SOFFBORD, 1970-tal, ben i kromad metall, skiva i lackad glasfiber eller plast, höjd ca 53, diameter 109 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord

Budhistorik (8 bud)
6111470
6110583
950
6110588
900
6110583
850
6108131

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.