Ester Torborg Ottosdotter Lindberg akvarell

797057

ESTER "ESSE" TORBORG OTTOSDOTTER-LINDBERG (1900-1962): Motiv från Jämtland, signerad, akvarell, ca 33x44 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (2 bud)

6109787
6105922

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.