6 stolar gustaviansk stil

797056

STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, vitmålade, sitthöjd 48cm

bruksslitage, färgavfall, en dyna som är mycket skadad, senare bemålning

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

6 stolar gustaviansk stil

Budhistorik (1 bud)

6115458
2020-08-04 18:06:09

2020-08-04 kl 18:12
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.