Johan Fredrik Martin efter etsning

797045

JOHAN FREDRIK MARTIN, avdrag från 1800/1900-tal, efter J.L Deprez visande svenska chefsskeppet Gustaf III vid slaget vid Hogland 1788, etsning/akvatint, ca 48x71,

Gulnat blad

Fack 14

Budhistorik (2 bud)

6124217
6121851

Slutpris SEK:
83 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.