Omega armbandsur

797044

OMEGA, armbandsur, ca 1950-tal, stål, manuellt urverk, plexiglas, senare armnad i brunt präglat skinn, ca 38 mm

Bruksslitage, repor, fungerar vid inskrivningstillfället, funktionen garanteras ej

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

Omega armbandsur

Budhistorik (15 bud)
6115090
5 400
6115087
5 200
6115087
3 600
6114791
3 400
6114791
2 800

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.