Blombord

797032

BLOMBORD, 1960/70-tal, furu, nedsänkning i mässing, underliggande hylla, på trissor, höjd 66, 100x51 cm

Bruksslitage, repor, märken, korrosion i blomlådan

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 15

Blombord

Budhistorik (4 bud)

6111327
450
6109656
6105465
6099341

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.