Lindau och Lindekrantz 4 stolar Lammhults

796967

BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, stolar (4), för Lammhults, 1900-talets mitt, stomme av kromat stålrör, sits i vit glasfiberarmerad plast, en med etikettmärkning, sitthöjd 45 cm,

Bruks och åldersrelaterat slitage, smärre repor och märken

Möbler, Stolar, Design

Hylla 9

Budhistorik (21 bud)
6110813
3 200
6111228
3 200
6110813
6111226
2 800
6110813
2 600

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.