Figurin Rosenthal

796956

LORE FRIEDRICH GRONAU, figurin, porslin, 1900-talets första hälft, Rosenthal, aktstudie, numrerad 1734, höjd ca 21 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Figurin Rosenthal

Budhistorik (13 bud)
6123286
850
6123141
6123285
6123141
750
6123045
700

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.