Spegel

796953

SPEGEL, 1900-talets första hälft, blandstil, dekor i pastellage, förgylld, facetterat glas, höjd ca 133 samt bredd 55 cm

Mindre dekorbortfalla, sprickor i krönet, bruks och åldersrelaterat slitage

Speglar

Hylla 3

Spegel

Budhistorik (7 bud)
6120353
1 900
6123175
1 800
6120353
6120894
1 400
6120353

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.