Skål Kina 1800-tal

796950

SKÅL, Kina, 1800-talets mitt, dekor i underglasyrblått, höjd ca 8, diameter 16 cm

Bruksslitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 11

Skål Kina 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

6122513
2020-08-07 11:19:32

2020-08-07 kl 11:48
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.