Stegpall

Föregående | Översikt | Nästa

796948

STEGPALL, 1900-talets andra hälft, förkromat stål, höjd ca 58 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, något ostadig konstruktion

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

796948 - Stegpall
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Stegpall

Budhistorik (1 bud)

6109633
2020-08-02 05:37:28

3 dagar kvar
Avslutas 2020-08-07
20:06   (21:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.