Jens Ulrich Petersen oljemålning

796947

JENS ULRICH PETERSEN, 'Snoremænd', olja på duk, signerad på baksidan, ca 80x60 cm

Fack 25

Budhistorik (30 bud)
6122387
5 800
6122383
5 600
6122380
5 400
6122372
5 200
6122367
5 000

Slutpris SEK:
5 800
591 EUR, 715 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.