Stolar 4 st Svensk fur

796944

STOLAR, 4 st, Svensk fur, omkring 1900-talets mitt, furu, okänd formgivare, sitthöjd ca 44 cm

Bruks. och åldersrelaterad slitage, repor, märken

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar 4 st Svensk fur

Budhistorik (5 bud)
6122941
6118187
950
6118184
850
6118181
700
6113945

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.