Sidobord på hjultrissor

796943

SIDOBORD, teak, 1900-talets mitt, två ben på hjultrissor, höjd ca 50, 60x50 cm

Bruksslitage, smärre repor, märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Sidobord på hjultrissor

Budhistorik (1 bud)

6113480
2020-08-03 21:36:27

2020-08-07 kl 15:04
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.