Stolar

796941

STOLAR, 4 st., tidigt 1900-tal, bemålade vita, stoppad dyna, senare överdragstyg Josef Frank, Svenskt Tenn, sitthöjd ca 47 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar

Budhistorik (3 bud)

6122103
6121739
6121542

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.