Göran Wärff skål

796940

GÖRAN WÄRFF, skål, färgat glas i underfång, gravyrsignerad, märkt unik 1120, höjd ca 10, diameter ca 38 cm

Bruksslitage, repor

Glas, Konstglas

Göran Wärff skål

Budhistorik (8 bud)
6122618
700
6121638
650
6122617
600
6121638
550
6122616
500

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.