Byrå gustaviansk stil

796935

BYRÅ, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, mahognyfanér, 2 lådor, beslag samt dekorelement i mässing, höjd ca 73, 39x75 cm

Bruksslitage, repor och märken, fanérskador på ovansidan, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
6123113
1 300
6123112
6120309
6120306
650
6109574

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.