Sideboard Bra Bohag

796933

NILS JONSSON, "Trento", sideboard, 1960-tal, Bra Bohag, fanérat i teak, invändig brännmärkning, höjd ca 80, 190x45 cm

Bruksslitage, smärre ytskador och märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 10

Sideboard Bra Bohag

Budhistorik (40 bud)
6123694
13 500
6123687
13 000
6123685
12 500
6123686
12 500
6123685
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 388 EUR, 1 581 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.