Stol

796921

STOL, rokokostil, 1900-talets mitt, betsat lövträ, stoppad och med textil klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Hål i tyget, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Stol

Budhistorik (3 bud)

6119461
6118798
6115337

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.